+380673870816 +380673870816

Учні рівненських шкіл візьмуть участь у дебатному турнірі "ПРЕС"

У Рівному шляхом жеребкування визначили хто та з ким змагатиметься у загальноміському дебатному турнірі "ПРЕС", який пройде серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Загальноміський дебатний турнір "ПРЕС" (Переконливі. Рішучі. Емоційні та Сміливі), участь в якому візьмуть діти рівненських шкіл, проводитиметься вперше. Сьогодні ж на базі ЗОШ №15 відбулося жеребкування, в результаті якого школярі дізналися хто стане їх суперником та коли відбудиться гра. За словами заступника міського голови Рівного Галини Кульчинської, такий турнір здатен навчити молодих людей достойно відстояти свою точку зору та знайти обґрунтовані аргументи. 

Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного:

 - Цей конкурс націлений на те як правильно говорити і не просто говорити, а говорити так, щоб був результат, переконай! Учні від цього матимуть неабияке задоволення.

Перший етап у формі шкільних відбіркових ігор вже пройшов. В результаті сформовано 34 команди, по 5 учасників у кожній. Під час другого етапу проходитимуть загальноміські змагання, перша гра якого відбудеться вже 19 січня, а остання - 16 лютого. Півфінал дебатів запланований на 5 квітня. А теми, за словами членів оргкомітету, на які дискутуватимуть старшокласники, будуть доступними. Проте, всі вони стимулюватимуть розвиток інтелектуальних здібностей школярів.

Тетяна Омельченко, член оргкомітету дебатного турніру "ПРЕС", керівник шкільного дебатного клубу ЗОШ №8:

 - Теми будуть доступні, легкі. Вони формуватимуться у вигляді тверджень. Вони мають бути нейтральні, щоб команда могла і заперечити, і спростувати. Теми будуть оголошені усім командам непізніше ніж за 7 днів до проведення гри. 

Олександр Олійник, учень 11 класу вже давно почав тренуватися із своєю командою. Юнак дуже сподівається на перемогу, адже має невеличку перевагу.

Олександр Олійник, учасник дебатного турніру "Прес":

- Моя команда - це мої близькі друзі. Ми збиралися у вихідні, спілкувалися, готувалися і у нас є певний досвід турнірів.

Усіх призерів турніру нагородять почесними дипломами та грамотами, а членам команди-переможниці впродовж року нараховуватимуть стипендію міського голови.


120116_PRES по sferadesigner

Схожі статті