+380673870816 +380673870816

Учні рівненських гуртків образотворчого мистецтва відсвяткували рік Дракона

Мешканці Рівного потроху забувають про новорічно-різдвяні свята, розбирають ялинки і бережно складають новорічні іграшки. Проте, святкування Нового року закінчилося не для всіх. Юні майстри з підліткового клубу "Юність" презентували в обласній бібліотеці юнацтва свою виставку новорічних драконів.  

В Україні вже закінчили відзначати новорічні свята, а ось в обласній бібліотеці для юнацтва продовжують, щоправда за Східним календарем. В рамках програми "Пізнай світ" вихованці та випускники гуртка образотворчого мистецтва "Ліра", підліткового клубу "Юність" підготували святкову виставку присвячену дивовижній, нереальній істоті, символу 2012 року – дракону. Малювали з натхненням два місяці, а фантазії художників вилилися у три десятки робіт.

Наталія Волосянчук, керівник гуртка образотворчого мистецтва "Ліра":

 - Нам було цікаво зобразити покровителя Нового року – дракона. Дракон – це така найфантастичніша істота. І от було цікаво, як діти побачать цей образ, як намалюють. Таким чино зародилася ідея цієї виставки.

Одинадцятирічний Олексій у драконів не вірить, проте натхненно та із задоволенням їх малює.

Олексій Лавренюк, вихованець гуртка образотворчого мистецтва "Ліра":

 - Я в драконів не вірю, але думаю, що вони існують. Я драконів уявляю сірими, добрими і працьовитими.

Долучилися до свята і вихованці підліткового клубу "Фантазія", і учні загальноосвітньої школи № 18. Працівники відділу мистецтва обласної бібліотеки для юнацтва запевнили, що подібні заходи не лише розкривають таланти дітлахів, а й популяризують інші культури світу, розширюють горизонти світобачення дітей. 

Ніна Тарковська, провідний бібліотекар відділу мистецтва Державної обласної бібліотеки для юнацтва:

- Потрібно пізнавати, розкривати не лише свої новорічні та різдвяні традиції, а й знайомитися з мистецтвом Східних країн, що є символом для нас своєю співзвучністю з природою, толерантністю і ми гадаємо, що такі заходи несуть у собі духовний потенціал.

В Новий рік за Східним календарем не залишилася без подарунку і наша знімальна група. Підлітковий клуб "Юність" презентував журналістам зеленого дракончика, який, сподіваємося, у 2012 році принесе нам щастя та успіх.

Схожі статті