+380673870816 +380673870816

Учні музичної школи Рівного привезли 5 золотих медалей із міжнародного фестивалю

Вихованці Рівненської дитячої музичної школи імені Миколи Лисенка привезли із VII Міжнародного фестивалю "Славянски венец", який відбувся у Болгарії, п’ять перших призових місць. 

Фестиваль "Славянски венец" проходив у Болгарії на березі Чорного моря упродовж двох тижнів. В ньому взяли участь представники Молдови, Болгарії, Білорусі, Польщі, Росії, Вірменії, Грузії та України. Загалом більш ніж 150 учасників. Проте, Рівненські таланти підкорили серця членів журі, і в результаті – 5 золотих медалей.

На фестивалі наше місто представляли вихованці Рівненської дитячої музичної школи імені Лисенка: хор "Унісон", квартет гітаристів, вокальне тріо, дует та сольний номер Анастасії Кіщук. Діти змагалися у чотирьох вокальних номінаціях: хоровий колектив, соло, дует, тріо та інструментальний жанр. 

Наталія Вяткіна, куратор хорового та інструментального колективів:

ми не сподівалися, що представники однієї школи зможуть взяти стільки золотих медалей. Найприємніше, що журі конкурсу висловили нам подяку за рівень підготовки наших дітей.

Окрім того, за багаторічний внесок у розвиток дитячої творчості нагороду отримала педагог Рівненської дитячої музичної школи Неля Нікітіна. Пані Нелі найбільшу радість приносять старання та талант дітлахів.

Неля Нікітіна, Заслужений працівник культури України, педагог:

ми приймали участь в гала-концерті: два колективи, хор та Анастасія Кіщук. Я навіть не уявляла, що усі колективи з однієї школи будуть оціненні так високо.

Анастасія Кіщук, переможниця фестивалю змалечку займається музикою. Дівчина не уявляє свого життя без неї, а кожна її перемога  – це хороший стимул для самовдосконалення.

Анастасія Кіщук, переможниця фестивалю:

я хочу поступити в музичне училище, в консерваторію. Найбільше мрію співати в опері.

Серед подальших творчих планів рівненських колективів поїздка з концертною програмою до Тбілісі, Єревану та Варшави.

 


110907_Festuval sferadesigner

Схожі статті