+380673870816 +380673870816

Участь у "Міс Блонд 2011" для рівнянки увінчалася перемогою

Рівнянка Тетяна Климець не лише спростувала іронічні анекдоти про блондинок, а й здобула звання першої віце-міс на конкурсі "Міс Блонд 2011", який проходив у Києві. 
     "У 2040 році справжніх блондинок вже не буде", - поділилася дослідженнями вчених рівненська красуня Тетяна Климець. Проте зізналася, що своє волосся фарбує, але це їй не завдило стати першою віце-міс на конкурсі "Міс Блонд 2011". Головне вміло доглядати за собою, запевняє дівчина. Так на догляд лише за волоссям, красуня витрачає 800 гривень в місяць. 
     Загалом підготовка до столичного видовища краси тривала два місяці, тиждень із вказаного терміну 19 блондинок провели в Єгипті, де позували перед відео і фотокамерами та просто відпочивали. Конкурс складався з трьох дефіле, у яких красуні залюбки приміряли на собі модні наряди.
     Серед журі та глядачів були як зірки блакитних екранів наших телевізорів, так і представники модельних агентств. Ведучими заходу були топ-блондинка України Ольга Полякова та шоу-мен Дмитро Коляденко. 
     Наступний масштабний конкурс "Міс Євразія" чекає на прекрасних рівнянок у червні, про це повідомила журналістам директор модельного агентства Вікторія Дембіцька.


110523_Miss_Blond sferadesigner

Схожі статті