+380673870816 +380673870816

Учасники "Майdан's-2" презентували Рівненській дитячій лікарні автівку

Учасники телевізійного проекту, який восени прикував увагу багатьох рівнян до блакитних екранів "Майdан's-2", хоч і не здобули перше місце, втім теж отримали достойний подарунок – автомобіль. Сьогодні ж наша команда передала його у користування Рівненській міській дитячій лікарні. 

По обіді в Рівному на майдані Незалежності зібралися учасники телевізійного проекту "Майdан's-2" аби спільно з представниками міської влади презентувати новенький автомобіль "Daewoo Lanos" Рівненській міській дитячій лікарні. 

Юрій Челій, в. о. директора Рівненської міської дитячої лікарні:

- Цей автомобіль буде використовуватися з лікарем і медичною сестрою, які швидко зможуть надати медичну допомогу дітям за місцем проживання, також при необхідності буде використовуватися при щепленнях та інших питаннях медичної допомоги. 

Після завершення телевізійного проекту пройшло вже декілька місяців, втім рівненська команда довела, що рухи не забула, а морозна сніжна погода танцювати "мотанку" їм не завадила. Після танцю діти урочисто передали ключі від автомобіля виконуючому обов’язки директора Рівненської міської дитячої лікарні. Учасники впевнені, що зробили правильний вибір, зупинившись саме на цьому закладі.

Ірина Савчук, учасниця проекту "Майdан's-2":

- Здоров’я – це головне у житті, а якщо ти ще дитина і не все у світі побачила, то тобі треба бути здоровою. Я вважаю, що ми зробили правильний вибір.

Особливістю цього засобу пересування є те, що на відміну від звичайного номерного знаку, на автівці замість букв і цифр красуватиметься слово "Майdан's".

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Безумовно, місто могло б купити авто і так, бо це ж невеликі гроші для нього, але це зовсім інше, коли по місту буде їздити авто з такими номерами і діти будуть це бачити. Мені здається, що це супер.

Міський голова Рівного Володимир Хомко запевнив, що авто обслуговуватиметься виключно за бюджетні кошти. Та це ще не всі подарунки, на які чекати міській дитячій лікарні. Наразі вже виділено мільйон 800 тисяч гривень на оновлення системи опалення. Кошти планують освоїти до кінця поточного року.


120117_My Dance по sferadesigner

Схожі статті