+380673870816 +380673870816

У волинську галузь культури цьогоріч інвестують 172 мільйони гривень

За останні два роки бюджетне фінансування галузі культури у Волинській області зросло на 35%. Зокрема, цьогоріч у цю сферу інвестують 172 мільйони гривень, що на 21 % більше від попереднього року. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
     Бібліотечні працівники ж протягом року отримували 50% надбавки до посадових окладів. Виконано також норми Законів “Про музеї та музейну справу” та "Про бібліотеки та бібліотечну справу" в частині виплати допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та частково матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань. Чимало зроблено у забезпеченні комп’ютерною технікою бібліотечних установ. У минулому році три централізовані бібліотечні системи стали переможцями програми "Бібліоміст" та одержали 12 комплектів сучасного обладнання. У лютому нинішнього року за цією ж програмою ще 11 районів стали переможцями і отримають комп’ютерної техніки та мережевого обладнання на суму понад 800 тисяч гривень. Серед областей України, які перемогли у ІІІ раунді, Волинь посідає перше місце за кількістю районів-переможців.
     Серед пріоритетних завдань галузі культури Волині на цей рік - переведення усіх працівників культури на повні посадові оклади; впровадження енергозберігаючих технологій у закладах культури та завершення відновлення стаціонарного опалення у клубах. Значна увага приділятиметься також ремонтно-реставраційним роботам пам’ятків культурної спадщини та їх паспортизації і популяризації. Важливим аспектом в роботі влади буде і розвиток туристично-рекреаційного потенціалу.

Схожі статті