+380673870816 +380673870816

У волинській школі навчаються учні із Рівненщини

Новозбудований навчальний заклад І-ІІ ступенів відкрили у селі Майдан-Липненський Волинської області, яке межує з Осовою. Тож школа особлива тим, що тут навчаються діти із двох регіонів. Тому символічну стрічку перерізали очільники обох областей Василь Берташ та Борис Клімчук. Загалом за парти нового навчального закладу сіли 50 учнів з Волинської та 30 з Рівненської областей. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Донині діти навчалися у старій тісній школі, збудованій ще у 50-их роках минулого століття. А до найближчої - 8 кілометрів, тому нова школа була вкрай необхідна, розповів директор закладу Анатолій Шевчук. Стара школа розташована у селі Осова, натомість нову збудували в Майдан-Липненському. Розпочали будівництво нового навчального закладу торік у листопаді. Згідно з проектною документацією, нова школа розрахована на 43 учнівських місця, хоча може вмістити й понад сотню дітей, кажуть будівельники. Загальна кошторисна вартість об’єкта становить 7,9 мільйона гривень, фінансування здійснювалося із державного та місцевих бюджетів. 
     Школа має 9 навчальних класів, спортивну залу, їдальню, овочесховище та котельню на твердому паливі. Є тут і комп’ютерний клас, який презентував від Рівненщини голова облдержадміністрації Василь Берташ, аби діти отримували якісні знання. А це сім сучасних ПК.

Схожі статті