+380673870816 +380673870816

У центрі Рівного підприємці влаштували мітинг, щоб привернути увагу громади до неправомірних дій податкової міліції

У центрі міста чимала кількість підприємців зібралися на мітинг аби привернути увагу громади та влади до, на їхню думку, неправомірних дій податкової міліції. Організатором акції виступив приватний підприємець Анатолій Полюхович, проти якого вищезгадана міліція і застосовувала незаконні дії. 

Приватний підприємець Анатолій Полюхович, житель смт Зарічне звинувачує податкову міліцію у протиправній діяльності. За словами пана Анатолія, наприкінці березня податківці безпідставно увірвалися до його офісу з обшуком. А декількома днями пізніше завітали і до його власного помешкання. Підприємець розповів, що законних підстав для обшуків та вилучення майна податкова не мала. Тому він і хоче надати розголосу цій справі.

Анатолій Полюхович, приватний підприємець:

- Ми думаємо, що це конкуренти дали замовлення. Адже ми почали ставати на ноги. Ми зараз маємо малий бізнес, але збиралися вже виходити на ринок Європи. Видно, що ми почали декому заважати. Ми гадаємо, що це є замовлення. Замовлення для податкової міліції.

Сам Полюхович займається зберіганням та продажем ягід. На мітинг його прийшли підтримати і партнери по бізнесу. Пан Анатолій, який став свідком обшуку та вилучення майна розповів, що з них, з чесних підприємців, зробили злочинців.

Анатолій Пожарський, приватний підприємець:

- Вони перед цим приїжджали. Вимагали хабара у Полюховича. Я це сам чув. Полюхович сказав, що хабара не дасть. Після цього, 26 березня приїхали близько 30 чоловік з автоматами. Не розумію навіщо. Для чого до нас їхати з автоматами та бронежилетами. Ми що когось грабуємо чи що?

Закиди протестувальників прес-офіцер Рівненської обласної податкової міліції пояснив тим, що податкова міліція - орган державної влади, який виконує свою роботу. Їх діяльність контролюють відповідні інстанції, які жодних порушень у діях податківців не знайшли.

Схожі статті