+380673870816 +380673870816

У центрі Рівного «Небесна колискова» влаштувала концерт (ВІДЕО)

Свято щастя та позитиву подарував проект «Небесна колискова» маленьким рівнянам та їх батькам у День захисту дітей. Сцена поблизу торгового центру «Злата Плаза» об’єднала найталановитіших дітей міста. 

Вихованці арт-студії «Голівуд»:

- У День захисту дітей мають усі батьки дарувати дітям подарунки. Нести радість, посміхатися, робити все, що діти захочуть. 

Для усіх рівнян дітлахи підготували запальні танцювальні номери, а також подарували свою щирість та дитячий запал. Чекали на мешканців та гостей міста й різноманітні конкурси та подарунки. Спонсорами свята стали такі партнери як торгова марка «Сандорик», «Домашній телеком», «Молокія», салон меблів «Дубок», який розіграв цінний подарунок для рівнян  – балабас. Підтримала свято гуртовня «Розумна іграшка» та  Пекарня №1 у Рівному.  Для рівнян наші пекарі підготували смачні презенти та захоплюючі змагання.  У Пекарні №1 переконують, їх заклад створений для усієї родини, адже саме тут дотримуються всіх стандартів якості.

Володимир Горбатюк, директор  Пекарні №1:

- Ми співпрацюємо тісно з французьким пекарським центром і вони сказали одну річ, що в Європі словом пекарня може називатися те місце, де є повний цикл виробництва, де береться мука, інгредієнти, все змішується, сходить і тільки таке місце має право називатися пекарнею. Ми якраз те місце. Ми беремо муку, масло, сіль, в нас немає заморозки. В цьому ми вбачаємо натуральність.

«Небесна колискова» вже восьмий рік поспіль дарує незабутнє свято для рівненських дітлахів та їх батьків. Кожного разу проект дивує по-особливому своїх прихильників.

Валентина Сенько, автор та ведуча проекту «Небесна колискова»:

- Ми практично за 2 місяці зробили номери цікаві. Є номери про Україну, різноманітна Африка, тварини, хотілося дітей прикрасити костюмами. Ми відтворили все в сьогоднішньому святі.

Від концертного дійства усі глядачі залишилися в захваті, адже для рівнян «Небесна колискова» - це завжди уособлення дитячої щирості та надій на краще.

Людмила, рівнянка:

- Ми побували на цьому святі. Нам дуже сподобалися дітки. Вони такі гарні, талановиті. Це майбутнє нашої України квітучої.

Вихованці арт-студії «Голівуд»:

- Для нас «Небесна колискова» - це радість, усмішка, доброта, любов.

Так, проект «Небесна колискова» телеканалу «Сфера-ТВ» вкотре подарував усім рівнянам море позитиву, сюрпризів та незабутніх емоцій. 

Схожі статті