+380673870816 +380673870816

У стінах НУВГП зібралися науковці із різних вишів України та світу, щоб обговорити проблеми водного господарства

У стінах Національного університету водного господарства та природокористування англомовна конференція з проблем водного господарства зібрала навколо себе молодих науковців з різних вишів України та світу. Тут вони мали змогу не лише обмінятися досвідом та ідеями як використовувати водні ресурси, а й вдосконалити свою англійську. 

Міжнародна молодіжна науково-технічна конференція "Інноваційні технології у водогосподарському комплексі" 24 та 25 квітня проходить у стінах НУВГП за ініціативи ректора вишу та Ради молодих вчених. Невипадково студенти, магістри, аспіранти, молоді викладачі з різних міст світу та України зібралися у "воднику" аби обговорити нагальну потребу змінити ставлення до використання водних ресурсів.

Микола Гіроль, проректор з наукової роботи НУВГП:

- Наш університет є найбільшим закладом водного профілю в нашій державі і на теренах країн колишнього Радянського Союзу. Безумовно, що де ще проводити конференції такого ґатунку як не в нашому університеті.

Керівництво вишу в таких зустрічах бачить неабияку користь для молодих науковців. Адже за два дні вони зможуть поділитися своїм науково-практичним досвідом, познайомитися та надихнути один одного на подальшу творчу діяльність. В НУВГП стверджують, що саме за таким принципом має будуватися нова наукова спільнота. Тим паче, що результатом кожної такої конференції стає збірник свіжих та конструктивних ідей.

Ольга Новицька, голова Ради молодих вчених НУВГП:

- У конференції беруть участь 9 вищих навчальних закладів. Але ще більше закладів подали свої наукові роботи для збірника, який видається в нас вже вдруге. Адже вже вдруге відбувається англомовна конференція в нашому виші. 

Хоча організація та проведення конференції такого масштабу - справа не із легких, проте, на думку представників вишу - це необхідний внесок у розбудову сучасної науки.

Схожі статті