+380673870816 +380673870816

У Рівному з’явиться велетенська писанка

До Великодня у Рівному може з’явитися новий монумент. Наше місто братиме участь у масштабному всеукраїнському проекті "Парад вишиванок-2012". 

В рамках дійства кожен обласний центр повинен розфарбувати, відповідно до колориту свого регіону, спеціально зроблену величезну писанку. Гігантські яйця виготовлять у Києві за спеціальною технологією, довжиною у чотири та шириною в понад два метри. 

Рівне стане першим містом в Україні, яке прийме довгоочікувану писанку, а працюватимуть над її розписом майстри нашої художньої школи. 24 серпня писанки усіх регіонів красуватимуться на спеціальному параді у столиці, а згодом милуватимуть око у музеї народної архітектури імені Пирогова. Рівняни, схоже, з диво-яйцем не розлучаться. Місцеві чиновники придумали спосіб як залишити писанку у місті. Більше того, якщо вона витримає примхи матінки-природи, то матиме всі шанси "оселитися" у центрі Рівного.

Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного:

 - Я переконана, що така писанка повинна бути у Рівному. Ми їдемо з понеділка і забираємо її з Києва. А майстри будуть розмальовувати. І одразу приймемо рішення, якщо дійсно ця писанка може стояти під відкритим небом, тоді таку писанку купує Рівне. Ми розмальовуємо до Великодня дві писанки і рівняни будуть вирішувати, яка їде в Київ і залишиться назавжди в музеї Пирогова, а яка "оселиться" у Рівному.

 


120113_SHR Kylchinska по sferadesigner

Схожі статті