+380673870816 +380673870816

У Рівному знову орудують шахрайки

22-річна рівнянка Ірина вийшла з маршрутки та прямувала у своїх справах вулицею Дундича. Поблизу одного з будинків до неї підійшла невідома жінка, яка запитала, як пройти до швейної майстерні. Невимушено між ними зав’язалася розмова. 
     Втім, незнайомка одразу ж розповіла Ірині про свій дар допомагати молитвами людям, не оминувши й проблеми, які нібито виникли у родині рівнянки. Натомість, дівчина підтвердила, що дійсно у її рідної тітки проблеми зі здоров’ям, як тут підійшла вагітна жінка. На вигляд їй було 30 років і саме вона порекомендувала Ірині скористатися допомогою благодійниці, яка начебто має допомогти у її біді. А щоб їй зарадити, шахрайка наказала принести за 20-30 хвилин гроші та цінності. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Рівнянка разом із вагітною пішла до будинку на вулиці Волинської Дивізії, де у квартирі вона взяла 2500 гривень та коштовності. Ірина пригадує, що шахрайки ходили біля неї навкруги і щось нашіптували, ніби здійснюючи ритуал. Після цього наказали їй зачекати, мовляв, за мить повернуться, але самі зникли у невідомому напрямку. 
     Коли Ірина отямилася, "цілительок" вже не було. Вона звернулася за допомогою до працівників міліції, які згодом склали фоторобот шахрайки. З’ясувалося, що невідомі забрали три каблучки, стільки ж пар сережок, набір кольє, срібний та золотий браслети на загальну вартість понад 12 тисяч гривень.
     Одній з жінок на вигляд близько 25 років, була одягнута у плаття жовтого кольору зверху та чорного знизу. Іншій жінці на вигляд 30 років, була одягнута в темно-синє плаття, мала чорне волосся та білу сумку. Усіх, хто бачив цих осіб, чи може допомогти встановити місце їх знаходження, працівники сектору карного розшуку Рівненського МВ УМВС просять повідомити за номерами телефонів: 067-360-75-77 або 102.

Схожі статті