+380673870816 +380673870816

У Рівному затримали злочинну групу, яка виманювала у людей гроші

У Рівному затримали злочинну групу, яка займалася виманюванням у громадян грошей. Компанія у складі 5 осіб більше року здійснювала свою злочинну діяльність на території п’яти західних областей України. Невинні люди втрачали чималі суми за чітко розробленою зловмисниками схемою. 

За попередньою інформацією міліції, злочинне угрупування складалося з 5 молодих осіб. Найчастіше місцем злочину були ринки чи інші людні місця. Зловмисники для початку визначалися із жертвою. Зазвичай обирали людину похилого віку та починали справу.

Згодом відводили її у безлюдне, тихе місце та з погрозами непомітно обкрадали жертву.
Міліції уже відомо до десяти злочинних епізодів. Угрупування працювало на території 5 областей західного регіону України: Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Рівненської та Волинської. Наприкінці минулого місяці управлінню боротьби з організованою злочинністю таки вдалося їх затримати у Рівному.

Шахраї здійснюючи свою професійну діяльність пересувалися автомобілями "Хюндай Акцент" чорного кольору, "Ауді А6" темно-синього кольору та 99 "Вазівкою" чорного кольору. Правоохоронці звертаються до усіх громадян, хто став свідком чи жертвою злочинного угрупування, негайно повідомити у міліцію за номерами: 667-95-93 або 067-360- 26-06.

Схожі статті