+380673870816 +380673870816

У Рівному затримали "на гарячому" збувача марихуани

У результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС минулого тижня неподалік автовокзалу Рівного "на гарячому" затримали збувача марихуани. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.

Рівнянин Роман, продавши майже 50 грамів коноплі, отримав 200 гривень. І хтозна, скільки він міг заробити ще, якби його маленькій і тихій справі не завадили працівники міліції. При затриманні Романа і під час його поверхневого огляду міліціонери вилучили ще одну сірникову коробку "дурману", який молодик мав намір також збути. На запитання, де він здобував наркотичне зілля, чоловік відповів, що вирощував коноплі на лузі неподалік села Горбаків Гощанського району, де молодик раніше проживав з ріднею. Урожай висушував на горищі, а вже потім продавав за налагодженою схемою.     Інформація підтвердилася, коли під час проведення санкціонованого обшуку помешкання в селі Горбаків виявили ще 10 кілограмів марихуани.

Усе вилучене направлено на дослідження в НДЕКЦ при УМВС, за результатами якого вирішуватиметься питання про порушення кримінальної справи.

Схожі статті