+380673870816 +380673870816

У Рівному за торгівлю без ліцензії підприємцю загрожує штраф

Фото відділу комунікації поліції Рівненської області

Факт порушення законодавства суб’єктом господарської діяльності вдалося викрити завдяки налагодженій комунікації із громадськістю. 

У одній із груп у месенджері  «Telegram», яка об’єднує керівників ОСББ і представників органів виконавчої влади, з’явилась інформація, що у магазині на вулиці Соборній обласного центру неповнолітнім можуть продавати цигарки. 

Під час спільної перевірки  дільничні офіцери Рівненського районного управління поліції та представники ДФС в Рівненській області сьогодні, 12 січня, виявили факт  продажу електронних пристроїв для куріння та аксесуарів до них без ліцензії. 

Під час рейду правоохоронці вилучили 54 заправлені пристрої та 178 флаконів із рідиною для куріння.

За порушення порядку провадження господарської діяльності дільничні офіцери поліції на 24-річного суб’єкта господарювання склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення та скерували на розгляд суду. 

Орієнтовна вартість вилученого — 30 тисяч гривень. Підприємець пояснив, що «бізнес»  організував не так давно, тому оформити всі необхідні документи ще не встиг.  

Відповідно до санкції статті підприємцю загрожує відповідальність у виді штрафу від 17 до 34 тисяч гривень. 

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

Схожі статті