+380673870816 +380673870816

У Рівному волинянин намагався купити мотоцикл за фальшиві долари

20-річний Олексій власноруч виготовив на звичайному принтері фальшивки купюр доларів США, аби придбати у Рівному мотоцикл "HONDA", але на заваді його планам стали міліціонери. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Студент одного з вишів Донецька вирішив провести експеримент з виготовлення та реалізації власноруч виготовлених фальшивок. Юнак через мережу Інтернет знайшов пропозицію з Рівного про продаж мотоциклу його мрії. За допомогою двох мобільних телефонів вводив в оману власника на рахунок зустрічі та остаточного розрахунку. При розрахунку за "HONDA" виник конфлікт. 35-річний рівнянин Олександр засумнівався у справжності валюти. Усі 32 стодоларові купюри були з явними ознаками підробки. Його остаточний вердикт - відмова від угоди. Спантеличений хлопець, отримавши відкоша, подався геть, а от власник мотоциклу відразу набрав 102, і як виявилося згодом, недаремно.
     Помітивши міліціянтів, хлопець кинувся навтьоки. Він підбіг до авто "Citroen", яке стояло поруч та намагався втекти від переслідування. Як з’ясувалося пізніше, автомобіль належав його друзям, які за викликом останнього прибули до Рівного аби забрати фальшивомонетника разом з мотоциклом до Луцька. Та не судилося, бо співробітники міліції хутко наділи кайданки на 20-річного волинянина.
     При обшуку підозрюваного у виготовленні фальшивих доларів Олексія працівники міліції виявили та вилучили 43 стодоларові купюри з ознаками підробки, які відразу були направлені до науково-дослідного кримінально центру при УМВС на дослідження, а сам підозрюваний поміщений в ІТТ Рівненського МВ УМВС. Відносно Олексія порушена кримінальна справа за частиною 1 статті 199 Кримінального Кодексу України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Схожі статті