+380673870816 +380673870816

У Рівному відзначили 67 річницю визволення України

З нагоди відзначення у Рівному 67 річниці визволення України від фашистських загарбників на військовому меморіалі кладовища "Дубенське" відбулося урочисте покладання квітів. Вшанувати пам’ять всіх, хто віддав своє життя за Батьківщину зібралися представники обласної та міської влад, члени громадських організацій, ветерани Великої Вітчизняної війни.

Більше шести десятків років тому Україну визволили від окупантів. Шлях із початку війни і до перемоги був надзвичайно важким. Майже кожна українська сім’я не дочекалася із фронту сина, чоловіка, батька чи брата. З кожним роком ветеранів Великої Вітчизняної війни на подібних урочистостях стає все менше. А ті хто приходять, розповідають, що будуть сюди ходити допоки матимуть сили, аби віддати шану пам’яті загиблим товаришам. Володимир Дем’янов, ветеран Великої Вітчизняної війни, визволяючи Україну, дійшов до Берліну та залишив свій автограф на стіні рейхстагу.

Володимир Дем’янов, ветеран ВВВ:

 - У партизанському з’єднанні наші диверсійні групи як в день, так і в ночі не давали спокою гітлерівським полчищам. Ми підривали мости, залізничні колії

Володимир Хомко розповів, що свого діда він не знає, адже той загинув у 43 році у Литві. Бабуся залишилася вдовою на все життя. Для пана Володимира є принциповим питання опіки ветеранів, тим паче, що їх залишилося зовсім мало.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

 - Коли я став міським головою, ветеранів, які звільняли Рівне було дванадцять. На останній День перемоги залишилося сім. На жаль, час бере своє. Хотілося, щоб ті ветерани, які залишилися, жили щасливо та без проблем


Попри політичні суперечки стосовно відзначення подібних річниць, усіх громадян об’єднує шана до відомих та невідомих героїв, які не пошкодували свого життя за безхмарне небо для нас.

Схожі статті