+380673870816 +380673870816

У Рівному відкрилася фотовиставка "Я і мої 20 років"

Організатором Міжнародної фотовиставки під назвою "Я і мої 20 років" виступив Французький альянс. Варто зауважити, що в Україні нараховується близько десяти таких осередків. 

На фотовиставці зібрано роботи кращих з кращих учасників світового конкурсу "Я і мої 20 років", який проходив у Парижі. Серед переможців опинився і українець. Помилуватися світлинами лауреата конкурсу зі Львова було складно, адже усі роботи на виставці, за задумом організаторів, не підписувалися.

Надія Чумак, директор Рівненської обласної організації "Французький альянс":

- Минулого року фундація "Альянс Франсез" в Парижі оголосила всесвітній конкурс на тему "Я і мої 20 років". Практично 34 країни світу взяли участь у цьому конкурсі. У Парижі журі вибрало 17 лауреатів із 170 учасників. Потім ці 17 лауреатів взяли участь у цій виставці.

Організатор фотовиставки Надія Чумак розповіла, що хоча конкурс світовий та проходив у Парижі, він має для нашої країни особливе значення.

Надія Чумак, директор Рівненської обласної організації "Французький альянс":

- Це молодість. Це бачення світу 20-річною людиною. Це і звички, це і поведінка 20-річних. Ця виставка для нашої країни символічна, адже нашій країні також 20 років.

Фотовиставка вже побувала у Львові. Рівняни милуватимуться нею до 26 листопада. Після цього експозиція помандрує на Південь України.

Схожі статті