+380673870816 +380673870816

У Рівному відбувся гала-концерт ювілейного "Шалантуха"

Рівне цього тижня перетворилося на столицю студентського гумору усього пострадянського простору. У нашому місті пройшов ювілейний двадцятий фестиваль СТЕМів "Шалантух". Започаткований два десятиліття тому на базі Національного університету водного господарства та природокористування, цей захід набув чималого розмаху та збирає навколо себе найкращих гумористів-аматорів. Упродовж чотирьох фестивальних днів, рівняни мали можливість подивитися на таланти сімох команд-конкурсанті, а також оцінити виступи минулорічних переможців та гостей заходу. 

Третього листопада відбувся гала-концерт, до якого увійшли найкращі виступи. На заході учасники отримали подарунки та  сувеніри у вигляді бурштинових картин із символікою "Шалантуха", та дізналися про розподіл призових місць. Оргкомітет фестивалю, до якого входить Національний університет водного господарства та природокористування і "КВН Рівненщини", розповіли, що чимало команд не взяло участі через брак фінансів. 

Усі цьогорічні учасники - постійні гості, які добре знають один одного, тому сюрпризів та відкриттів не було.

Віталій Ліпський, представник оргкомітету фестивалю:

- Нових колективів не було. Всі вже знали один одного. Серед учасників панувала дружня атмосфера.

Ростислав Кравчук, ведучий фестивалю:

- Всі мініатюри, всі виступи на злободенну тему. Із кожним роком зростає мистецький рівень учасників фестивалю.

На "Шалантусі" гран-прі не було. Перше місце зайняла команда із Дніпропетровська "Не генії". Даша Куцигіна учасниця команди розповіла, що такий фестиваль для неї – це можливість реалізувати свої амбіції та поспілкуватися з однодумцями.

Даша Куцигіна, учасниця команди "Не генії", м. Дніпропетровськ:

- Якось, я почула, що СТЕМ – це не жіночий жанр і це мене образило. Я створила колектив "Не генії". Ми жартуємо над тим, що  бачимо навколо себе. Адже кращої драматургії ніж життя не знайдеш.

У фестивалі 20 років поспіль бере участь команда "Шатун" Національного університету водного господарства та природокористування. За цей час склад команди мінявся незліченну кількість разів. Як і тоді, так і зараз "Шатун" мріє про перемогу.

Андрій Пешко, учасник команди "Шатун", м. Рівне:

- Цього року у команді 12 людей. Це студентський театр. Планка не міняється - тільки перемога.

Втім, за рішенням журі, рівняни як і минулого року зайняла третє місце. На третій сходинці опинилася і команда "Епатаж" із  Тирасполя, а срібло здобув "Квартал 311" із Брянська. Організатори "Шалантуха" пообіцяли, що попри фінансові труднощі, традиції забуті не будуть. Вже за рік у Рівному пройде 21 фестиваль.

Схожі статті