+380673870816 +380673870816

У Рівному відбудеться презентація нової комунальної установи «Агенція розвитку Рівного»

Фото пресслужби міськради Рівного

Запрошуємо на презентацію нової комунальної установи «Агенція розвитку Рівного» Рівненської міської ради

10 червня 2021 року на сесії Рівненської міської ради (VIII скликання) було прийнято рішення про створення комунальної установи «Агенція розвитку Рівного» Рівненської міської ради. Повідомляє пресслужба міськради Рівного.

Такі інституції відомі в Україні, як «Агенції розвитку міста» або «Інститут міста». Вони функціонують в багатьох містах країни та є такими собі «мозковими центрами», які напрацьовують найкращі рішення для розвитку міст, зокрема, через вивчення досвіду інших міст – як українських, так і іноземних – і які стають вхідними воротами для залучення в місто численних нових програм, різного роду зовнішнього фінансування: матеріально-технічної допомоги, грантів, кредитів, в тому числі і допомагають залучати інвесторів.

Запрошуємо представників бізнесу, громадськості, ЗМІ, керівників комунальних закладів та інших установ на презентацію подальшої  діяльності КУ «Агенція розвитку Рівного» та можливостей майбутньої співпраці. 

Захід відбудеться 17  червня 2021 року о 17:00 в приміщенні «Майстерня міста», за адресою м.Рівне, вул. Лермонтова, 6 (1й поверх). 

У зв’язку з обмеженою кількістю місць та дотриманням карантинних вимог,  просимо пройти попередню реєстрацію:  

https://forms.gle/TvmhKv4hgNBiw1ZN7 

#майструймо_місто_разом 

Схожі статті