+380673870816 +380673870816

У Рівному у власному будинку згорів чоловік

Майже о десятій вечора до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у приватному будинку. По приїзду на місце надзвичайної події, з вікон одноповерхового помешкання виходив густий дим. Коли МНСники увійшли до оселі, то побачили на ліжку мертвого чоловіка. 

З’ясовуючи передумови трагедії працівники МНС встановили, що загиблим є 55-річний господар Геннадій. Чоловік мешкав сам та ніде не працював, на прожиття заробляв тим, що допомагав сусідам по господарству. Зі слів родичів Геннадій частенько зловживав спиртними напоями, як сам так і з друзями по чарці. В помешканні у загиблого було виявлено чимало недопалків. Остаточну причину пожежі та загибелі людини встановить слідство.

Працівники Управління МНС України в Рівненський області вкотре звертаються до усіх громадян із застереженнями бути обережними та уважними у поводженні з відкритим вогнем та при користуванні опаленням, електропобутовими і газовими приладами. Ні в якому випадку не користуйтеся саморобними електрообігрівачами, пошкодженими розетками та вимикачами. Не залишайте без нагляду увімкнені побутові електроприлади. Не паліть цигарок, лежачи у ліжку. При вживанні спиртних напоїв, не користуйтеся відкритим вогнем, адже це може коштувати вам життя.

Схожі статті