+380673870816 +380673870816

У Рівному тепломережі тріщать по швах

Не встигли рівняни зрадіти появі тепла та гарячої води у своїх квартирах, як внутрішні комунікації почали тріщати по швах. 

Свято Покрови Пресвятої Богородиці та появу тепла у батареях, Вікторія зустріла із ганчіркою в руках. Аналогічно святкували і її сусіди. У день, коли в радіаторах запустили тепло, по стоякам потекла вода. На 4 поверсі старі труби не витримали тиску. Чотири квартири опинилися у воді. Прибирали усім під’їздом. Понад тиждень у цій квартирі оговтуються від потопу.

Вікторія, рівнянка:

- Почули, що на кухні із стояка тече. Ми забігли на кухню. Вода вже була по щиколотки. На вулиці холодно, а у квартирі сиро та цвітуть стіни. А ще дошкуляє неприємний запах.

Такі аварії особливо небезпечні у панельних будинках. Вода, яка вийшла із труб блукає щілинами, тому сліди потопу з’являються у різних частинах квартири. Відшкодовувати збитки потерпілим ніхно не буде.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- У нашому місті є кілька десятків стояків, які не запущені. Якщо приватизована квартира і у ній прорвали батареї – це проблеми власників. А по стояках працюватимуть щоденно. У мене на столі список стояків, у яких не спущене повітря та інші проблеми.

У міській владі запевняють, що цьогоріч ситуація у комунальній сфері набагато краща. Дискомфорту рівняни не повинні були відчути. 

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Я знаю, що людину, яка сидить без тепла, слово "динаміка" дратує. Але цього року набагато краща ситуація ніж минулого. Запустили тепло на кілька днів раніше. Смертельних випадків немає. Ще  3-4 дні і все владнається.

Втім, кожного року вимальовується одна і таж картина: комунальники ремонтують тепломережі, а мешканці сидять без тепла і гарячої води.

Схожі статті