+380673870816 +380673870816

У Рівному театральний сезон розпочали "Любов’ю по-американськи"

У Рівному новий театральний сезон  розпочали "Любов’ю по-американськи". Цією виставою відкрили сцену Рівненського обласного музично-драматичного театру.  

 "Любов по-американськи" для початку нового театрального сезону обрали невипадково. Вистава вже знайома рівненським театралам, проте змінився її акторський склад. Зокрема жіночий. Вісім рівненських актрис пішли у декретну відпустку. На сцені драмтеатру дебютувала нова актриса.

Володимир Петрів, директор, художній керівник Рівненського академічного українського музично-драматичного театру:

- Відкриваємо сезон новою-старою прем’єрою. Вона не зовсім стара. Чому нова? Тому, що сьогодні у головній ролі буде інша актриса. Ніна Ніколаєва у декретній відпустці. Сьогодні гратиме Оксана Рикуненко. Ми прийняли її у штат театру. Це наша актриса.

Керівник театру Володимир Петрів розповів, що у новому сезоні заплановано чимало. Турбує інше: чи встигнуть рівненські театрали показати все, що запланували. Адже попереду традиційні вистави до Різдва та Пасхи. 27 жовтня у драмтеатрі відбудеться прем’єра "Старомодної комедії" Олексія Арбузова. Це лірична комедія, яка розповідає про людські стосунки.

Олександр Олексюк, режисер-постановник Рівненського академічного українського музично-драматичного театру:

- Ця комедія про доброту, яка має бути у людях. Здебільшого ця доброта у літніх людей. Вони це знають, розуміють і цінують. Для молоді вона теж буде цікава. Не скажу, що ця постановка навчає, але підштовхує до справжніх, людських, душевних відносин.

На запрошення Володимира Петріва, на відкриття театрального сезону завітав директор Тувинського державного музично-драматичного театру Начин Шалик. Він розповів, що найближчими роками планує знову відвідати Рівне, але разом зі своєю трупою.

Начин Шалик, директор Тувинського державного музично-драматичного театру ім. В. Кок-оола:

- Наша трупа також хоче приїхати до Рівного. У нас є постановки, які будуть цікавими для рівненських глядачів. Це велика робота. 

Володимир Петрів стверджує, що досягти успіху можна тільки тоді, коли правильно підійти до роботи. А от чи скористаються цією формулою рівненські театрали, аби втілити у життя усі свої плани - покаже час.

Схожі статті