+380673870816 +380673870816

У Рівному створили секцію дитячо-юнацького спідвею

Від сьогодні рівненські спідвеїсти починають готувати собі заміну. Адже за підтримки обласної влади, обласної організації ТСОУ та спідвейного клубу "Каскад" створена секція дитячо-юнацького спідвею. 

У Рівному функціонують 6 спідвейних клубів. Проте, фінансувати їх всіх з державного бюджету - неможливо. Тому, аби хоч якось допомогти розвитку мотоспорту вирішили створити секцію дитячо-юнацького спідвею. За словами заступника голови Рівненської ОДА, Олексія Губанова – це спростить роботу у всіх клубах цього напрямку.

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської ОДА:

- ми вирішили підтримати цей клуб, і створити секцію, аби зняти навантаження з інших клубів, які тренують юніорів. Щоб вони могли виростити достойну собі заміну.

На створення цієї секції, яка перебуватиме на базі Рівненської обласної організації Товариства сприяння обороні України, з обласного бюджету вже виділили 200 тисяч гривень. Їх витратять на купівлю чотирьох мотоциклів, на паливно-мастильні матеріали та екіпіровку для юніорів-спідвеїстів.

Микола Косинський, директор РО ТСОУ:

- фінансування відбуватиметься пропорційно. В червні місяці будуть перші надходження з бюджету. Хоча є одна проблема. Оскільки, це бюджетні кошти, то буде розігруватися тендер, а це затягує процес придбання техніки для секції.

Тренуватиме ж юних спідвеїстів майстер спорту міжнародного класу зі спідвею, легендарний Ігор Звєрєв. За його словами, майбутнього чемпіона серед дітей побачить відразу.

Ігор Звєрєв, інструктор-методист, майстер спорту міжнародного класу:


- деякі діти самі відсіються. Відразу помітно хто хоче займатися, а хто прийшов заради розваги.

Набір майбутніх спортсменів розпочався вже сьогодні, тому всіх бажаючих юнаків віком від 10 до 12 років запрошують до секції дитячо-юнацького спідвею.


110601_SpeedWay sferadesigner

Схожі статті