+380673870816 +380673870816

У Рівному рятувальники не дали вогню знищити приватний житловий будинок

До оперативно-диспетчерської служби УМНС надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві по вулиці Прилужна в місті Рівне. За вказаною адресою терміново виїхало два чергових відділення пожежно-рятувальної служби та оперативно-координаційний центр обласного управління. Прибувши на місце виклику, вогнеборці встановили, що горить дровітня, поруч з якою на відстані одного метру знаходився житловий будинок та господарчі прибудови, а також газовий розпридільний щит. Про це повідомила прес-служба УМНС в Рівненській області.
    Після того, як вогонь вдалося приборкати, бійцями МНС було проведено розбір конструкцій дровітні. В загальному рятувальникам знадобилося майже сорок хвилин, щоб повністю ліквідувати займання. Результатом кропіткої роботи вогнеборців стало врятоване житло громадян та не допущено пошкодження газогону. На даний час причину пожежі та розмір збитків встановлюють фахівці.
     З початку року внаслідок грубого порушення та нехтування громадянами правил протипожежних вимог при влаштуванні та експлуатації приладів опалення, неправильного користування з електрообігрівачами, використання саморобних та несправних електроприладів та палінням у нетверезому станів в області виникло 107 пожеж, збитки від яких склали понад 1 мільйон гривень. Внаслідок дії вогню загинуло 8 людей. Як свідчить практика, переважна більшість пожеж та загибелі траплялася з вини самих громадян.

Схожі статті