+380673870816 +380673870816

У Рівному розробили план житлового масиву Тинне

У Рівному оголошено прийом пропозицій громадян до детального плану житлового масиву Тинне. Висловити свою думку щодо розбудови мікрорайону може кожен до 31 жовтня.

Розробку детального плану приватному підприємству "ЗЕМЛЕБУДПРОЕКТ" замовили місцеві жителі Тинного. Тут громадські слухання виступили у ролі формальності для врегулювання питань.

Сергій Боліщук, заступник начальника управління містобудування та архітектури Рівного:

- У ході громадських слухань, жителі матимуть можливість вияснити чим вони не задоволені у розробці цього плану. Наприклад, чиясь ділянка попала на громадський центр або дорогу. І для узгодження цих моментів, між розробником і замовником, проводяться громадські слухання. Адже кожен має право висловити свою думку.

Оскільки генеральний план Рівного розроблявся на перспективу розбудови окремих мікрорайонів міста, наразі на ньому ще багато білих плям. Сьогодні усі жителі Тинного мають свої земельні ділянки. Детальний план вулиць Калинова, Грунтова та Гайова дозволить змінити цільове призначення цих земель. Мова йде про стратегію приєднання нової інфраструктури до вже існуючої в межах міста.

Сергій Боліщук, заступник начальника управління містобудування та архітектури Рівного:

- Для того, щоб з'явився мікрорайон, потрібно заповнити білі плями на генеральному плані. Законодавством передбачено, що на кожен відокремлений район треба розробити детальний план територій. Який включатиме вулиці на яких прокладатимуться інженерні мережі.

Подібна ініціатива з боку місцевих жителів Тинного є вигідною як для самих людей, так і для міста. Адже останні отримають у свою власність безкоштовний проект мікрорайону.

Схожі статті