+380673870816 +380673870816

У Рівному розгорівся конфлікт між ОСББ "Злагода-3" та "Рівнетеплотранссервіс"

20 тисяч 734 гривні - таку суму заборгував будинок, що на вулиці Шевченка 32, "Рівнетеплотранссервісу" за спожите тепло. Проте мешканці багатоповерхівки стверджують, що за послуги платили справно і не розуміють чому виник такий борг. 

Багатоповерхівка, що на Шевченка 32 і яка знаходиться на балансі ОСББ "Злагода-3" має 44 квартири, де проживають приблизно 400 людей. Саме цей будинок заборгував "Рівнетеплотранссервісу" більше 20 тисяч гривень. Мешканці багатоповерхівки переконані, що борг надуманий. Тому пішли за допомогою до члена Рівненського міськвиконкому Андрія Бортніка. Він у свою чергу допоміг людям написати звернення до депутата обласної ради Олега Осуховського. 

Андрій Бортнік, член Рівненського міськвиконкому:

- У цій заяві виклали усі обставини ситуації, яка сталася і зібрали підписи. Далі це звернення буде скероване до правоохоронних органів. Далі вони цим будуть займатися і будуть виясняти хто правий, а хто ні.

За словами керівника ОСББ, 19 січня у будинок завітала перевірка із теплоінспекції аби зняти архівні дані з теплолічильника. Саме після цієї перевірки і виявили порушення експлуатації лічильника, тобто його несанкціоновану корекцію. 29 лютого вони отримали лист з вимогою в 10-денний термін погасити заборгованість. Люди запевнили, що лічильник не чіпали, тому і оплачувати "незрозумілий" борг не будуть. 

Тамара Сиротинська, голова правління ОСББ "Злагода-3":

- Лічильник є в нас, пломби не порушені, але з нас вимагають заплатити з початку опалювального сезону по квадратним метрам. Висновок у нас такий: на якій підставі нам зробили плату за квадратні метри? В нас немає ніяких документів чи він зараз працює, чи його заблокували і які доводи в тому, що нас обвинувачують.

Непохитною залишається і позиція представників "Рівнетеплотранссервісу". Його директор розповів, що в них є документальні підтвердження несанкціонованої корекції роботи лічильника.

Петро Сергійчук, директор КП «Рівнетеплотранссервіс»:

- На кожен лічильник, може хто не знає, додається така головка, яка постійно зчитує інформацію. Виявили наші фахівці, залучили держнагляд, розкували витяг пам’яті і виставили за півроку плату, бо був змінений коефіцієнт в меншу сторону.

За домовленістю обох сторін, поставити крапку у суперечці має представник заводу-виробника. Саме він проведе незалежну експертизу, яка і виявить хто і кого намагався обдурити.

Схожі статті