+380673870816 +380673870816

У Рівному пройшов огляд-конкурс на краще знання рідних традицій та мови

У парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка проходив огляд-конкурс на краще знання рідної мови. У заході взяли участь євреї, росіяни, поляки, білоруси та вірмени. 

Подібний фестиваль проводиться у Рівному не вперше. Щорічно на конкурсній основі кошти на нього виділяє Міністерство культури і туризму. Перемагають автори кращого проекту.

Цьогоріч гранд на проведення святкувань отримала Рівненська єврейська община. Її керівники розповіли, що на фестивалі представлені не лише єврейська, а й російська, польська, білоруська та вірменська культури. 

Генадій Фраєрман, голова правління МГО "Рівненська єврейська община":

- На початку року ми представили план роботи. До нього ми включили і огляд-конкурс. Міністерство культури і туризму розглянуло нашу заявку і дозволило нам провести свято.

Вирізнялися з-поміж інших єврейська община та російський культурний центр. Останні ж минулоріч отримали гранд та провели свій культурний фестиваль. Цього року представили вироби декоративно-прикладного мистецтва, величезний самовар та закцентували увагу на літературі, якої в центрі назбиралося на невеличку бібліотеку.

Михайло Кириллов, голова "Російського культурного центру":

- У нас хороша бібліотека. Не можу сказати, що дуже багато примірників, але є такі, по які навіть приходять студенти.

За словами організаторів, захід покликаний об'єднати представників різних національних меншин краю заради обміну звичаями та традиціями, демонструючи унікальність та неповторність кожного народу.


110926_Festival sferadesigner

Схожі статті