+380673870816 +380673870816

У Рівному пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту

На території другої підпорядкованої пожежної частини Рівного представники Рівненської обласної ради урочисто відкрили стелу рятівникам-вогнеборцям, що загинули рятуючи людське життя. Згодом, відбулися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту. 

Така стела загиблим рятувальникам-вогнеборцям на території нашої області перша. Представники Рівненської обласної ради вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квіти. Після чого розпочалися змагання, участь у яких взяли 23 пожежні частини із різних районів області. Змагання відбувалися у 5 етапів: стометрівка з перешкодами, штурмова драбина, трьохколінна драбина з підняттям на 3 поверх, пожежна естафета та бойове розгортання, на кожному з яких визначали кращих. Переможці ж представлятимуть область на всеукраїнських змаганнях 

Ігор Михальчук, заступник начальника головного управління з питань оперативного реагування та цивільного захисту:

- відповідно формується збірна команда Рівненської області, яка 14-18 червня їде на Всеукраїнські змагання з пожежно-прикладного спорту, які проводять наше Міністерство з надзвичайних ситуацій.

Пожежник із 20-тирічним стажем, Микола Дем’янчук розповів, що цей спорт насамперед згодиться під час виконання завдань при пожежі.

Микола Дем’янчук, старший пожежник, учасник змагань:

- пожежно-прикладний спорт, він для мужніх, сильних. Він загартовує, дає нам сили у виконанні завдань, у тушінні пожеж, у врятуванні людей.

Перший заступник голови Рівненської обласної ради, Михайло Кривко запевнив, що проведення таких щорічних змагань з пожежно-прикладного спорту є однією із складових у роботі пожежника. Адже саме в такий спосіб відточується майстерність рятувальників.

Михайло Кривко, перший заступник голови Рівненської обласної ради:

- щоб менше було втрат, потрібна щоденна робота, щоденне тренування Як підсумок такої роботи, змагання серед підрозділів. Вони є необхідною і вкрай важливою роботою, де виточується майстерність.

Пожежникам часто доводиться ризикувати власним життям, через людську необережність та необачність. Тому вкотре працівники УМНС у Рівненській області попереджають усіх бути обережними з вогнем.

 


110603_Pogega sferadesigner

Схожі статті