10.12.2024, 13:09
205
У Рівному провели аукціон із продажу демонтованих пам’ятників: кошти підуть на дрони для військових
У Рівному відбувся електронний аукціон, організований комунальним підприємством "Спецкомбінат – ритуальна служба" Рівненської міської ради.
На продаж були виставлені пам’ятники, демонтовані в рамках декомунізації, а отримані кошти передадуть на підтримку Збройних Сил України.
На аукціоні, який відбувся 10 грудня продали пам’ятник Невідомому Солдату. Ця монументальна скульптура, виготовлена з алюмінію, має вагу 3300 кг. Пам’ятник був проданий за 117 327 гривень. Другий лот - погруддя Гулі Корольовій висотою 1,2 метра, виготовлене з бетону з мідним покриттям продали 9 грудня за 6 100 гривень.
Усі вторговані кошти будуть передані до бюджету Рівненської міської ради та спрямовані на закупівлю дронів для потреб Збройних Сил України.