+380673870816 +380673870816

У Рівному при обміні "фальшивок" пенсіонерку ошукали на 8 тисяч гривень

5 грудня в обідню пору до чергової частини Рівненського МВ УМВС надійшло повідомлення від рівнянки Ніни про те, що дві невідомі жінки, обдуривши 88-річну пенсіонерку, винесли з її помешкання 8 тисяч гривень. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Близько 11.30 до 88-річної бабусі постукали у двері. Вона відчинила. На порозі стояли дві жінки. Одна з них представилася працівником пенсійного фонду.   Пенсіонерка провела жінок на кухню. Старша жінка завела мову про те, що мають незабаром підвищити пенсії. Втім, у Рівному в обігу є фальшиві гроші, особливо купюри номіналом у 500 гривень. Жінка запитала, чи немає часом у старенької таких купюр. Наталія пройшла у кімнату і винесла у кухню майже 8 тисяч гривень. Серед грошей не було купюр номіналом у 500 гривень. Бабуся віднесла гроші у кімнату, однак поклала їх біля шафи на столі. 
     Тим часом, коли старша незнайомка вела розмову із бабусею, молодша попросилася до вбиральні. Коли спочатку вона ніби пішла у туалет, у коридорі побачила сумку, яка була майже порожньою. Ідучи вже вдруге до туалету, злодійка пройшла вже у кімнату і забрала усі гроші, які лежали на столі. Жінки швиденько покинули оселю пенсіонерки. Виходячи із будинку, незнайомок помітила сусідка. Вона зайшла до бабусі і поцікавилася особами жінок. Тільки за деякий час старенька виявила зникнення грошей. Вона повідомила про це своїх опікунів.
     Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 185 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка, та встановлюються особи невідомих.
Одній з них на вигляд 40 років, середнього зросту, повної статури та була одягнута у чорний плащ і мала хустку, іншій – близько 30 років, худорлявої статури.

Схожі статті