+380673870816 +380673870816

У Рівному презентують інвестиційні майданчики

Фото пресслужби міськради Рівного

Рівненська міська територіальна громада спільно з Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях розпочинає роботу з презентації інвестиційних майданчиків.

Перший об’єкт, який представляємо вашій увазі - Єдиний майновий комплекс державного підприємства “Рівненський експертно-технічний центр Держпраці”:

http://investrv.org.ua/storage/web/source/1/ZMw-5cZjb0zfvXbiWCcqeISw9dB54f-5.pdf

Завдяки проведеній управлінням з питань стратегічного розвитку та інвестицій, управлінням економіки міста і управлінням комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради, роботі та завдячуючи фаховій підтримці та участі колег з Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях розроблено «дорожню карту» щодо реалізації заходів спрямованих на презентацію інвестиційних можливостей Рівненської міської територіальної громади, а саме об’єктів привабливих з точку зору інвестування (браунфілдів). Повідомляє пресслужба міської ради Рівного.

Браунфілди - це парки, які створюються на основі раніше існуючих виробничих майданчиків, як правило, забезпечених будівлями, спорудами та інфраструктурою. Залучення інвестицій охоплює як придбання, так і оренду існуючих об’єктів. В багатьох випадках такий підхід є кращим, оскільки структура вже існує, що не тільки значною мірою економить кошти для бізнесу, але й дозволяє уникнути певних кроків, необхідних для будівництва нових об’єктів, таких як дозволи на будівництво та підключення комунальних послуг.

Дана форма залучення інвестицій передбачає проведення інвентаризації наявних ресурсів, накопичення і обробки інформації, яка показуватиме привабливість територіальної громади для інвестицій. Завдяки тісній співпраці між профільними управліннями Рівненської міської територіальної громади та Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях, було сформовано перелік інвестиційно-привабливих об’єктів (буде систематично оновлюватись), які територіальна громада може запропонувати потенційним інвесторам.

Зважаючи на те, що актуальність інформації щодо кожного об’єкта може зазнавати змін за доволі короткий проміжок часу, дані щодо них будуть публікуватися фактично в режимі реального часу:

- на сайті управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій http://investrv.org.ua в розділах "Новини", "Інвестиційні пропозиції" та карті із визначенням їх геолокації, де окрім інформації можна буде візуалізувати місцерозташування кожного об’єкта;

- на сайті управління економіки міста http://economy.rv.ua/;

- на сайті Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях http://www.spfu.gov.ua/;

- на сторінках в соціальній мережі "Фейсбук" управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій, управління економіки міста, Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях;

- телеграм-каналі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях t.me/rivne_shfu.

Дякуємо усім причетним до розробки даного інвестиційного промоційного продукту за плідну роботу, фахові консультації і запрошуємо ознайомлюватись з інформацію на вищеперелічених інтернет-ресурсах та долучатись до презентації інвестиційних можливостей територіальної громади.

Англійська версія презентаційного матеріалу доступна за посиланням:

http://investrv.org.ua/storage/web/source/1/nQbi-DiVHFzV0XsAj9Fpd2_CySqImC0t.pdf

Схожі статті