+380673870816 +380673870816

У Рівному правоохоронці виявили розважальний заклад, який порушував комендантську годину(ВІДЕО)

Для забезпечення публічної безпеки та порядку в умовах правового режиму воєнного стану, з метою протидії злочинності спільні наряди поліцейських Рівненського РУП та Нацгвардійців провели рейди в обласному центрі.

Так, 15 червня близько 2 години ночі, під час комендантської години, поліцейські викрили роботу розважального закладу на вулиці Євгена Коновальця, у якому на той момент перебувало близько 20 осіб. До слова, клуб відкрився орієнтовно два місяці тому, а вже надходили скарги від громадян щодо порушення режиму.

На керівника закладу працівники поліції склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 155 КУпАП (порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю), а з відвідувачами провели роз’яснювальну роботу про необхідність дотримання норм чинного законодавства та недопущення порушень комендантської години.

Загалом в обласному центрі перевірили 34 заклади. Крім того, наряди патрулів виявили 15 порушників комендантської години.

Правоохоронці закликають жителів Рівного відповідально ставитися до обмежень, пов’язаних із воєнним станом, та сприяти правоохоронцям у виконанні ними службових обов’язків.

Нагадуємо, що у Рівненській області комендантська година діє з 24-00 до 5-00. У цей час заборонено перебувати у громадських місцях, пересуватися вулицями пішки або транспортом без вагомої на те причини.

Схожі статті