+380673870816 +380673870816

У Рівному працівники ДАІ затримали 25-річного водія з підробленим посвідченням СБУ

Працівники відділу ДАІ знову затримали іноземця з підробленим посвідченням працівника СБУ. Це вже другий випадок в області, коли саме жителі інших країн аби уникнути адміністративного покарання пред’являють працівникам ДАІ підроблене посвідчення СБУ. Про це повідомила прес-служба ВДАІ УМВС в Рівненській області.

В Рівному на вулиці Соборній екіпаж працівників ДАІ забезпечували безпеку дорожнього руху згідно свого маршруту патрулювання. Інспектор ДПС Рівненського МВ УМВС зупинив автомобіль марки "ІНФІНІТІ" за порушення правил дорожнього руху, зокрема за невиконання вимоги дорожнього знаку 3.1. (рух заборонено).

Інспектор відрекомендувавшись запропонував водію пред’явити відповідні документи для складання протоколу за порушення ПДР. Однак, водій пред’явив правоохоронцю посвідчення працівника СБУ, аби уникнути адміністративної відповідальності.

Працівник ДАІ відразу відзначив, що посвідчення з явними ознаками підробки. На це вказували термін дії посвідчення, граматична помилка, відсутність голограми. Для вияснення всіх обставин відразу водія з автомобілем було доставлено в міськвідділ.

Пізніше стало відомо, що керував іномаркою 25-річний Павло, громадянин України, який наразі проживає в США, у штаті Сокраменто. Павло приїхав в Україну до своїх товаришів і їхав в напрямку Луцька. А посвідчення працівника СБУ (підроблене) йому подарував товариш. Наразі працівники НДЕКЦ дають заключення про факт підробки посвідчення, після якого скоріше за все буде порушено кримінальну справу за ст. 358 КК України.

Схожі статті