+380673870816 +380673870816

У Рівному подали проєктну заявку для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку

Фото пресслужби міськради Рівного

Подано проєктну заявку для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2022 році за рахунок коштів ДФРР.

Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій спільно з управлінням капітального будівництва, під керівництвом заступника міського голови Ігоря Кречкевича здійснили підготовку та подачу проєкту «Реконструкція стадіону «Авангард» на вул. Замковій, 34 у м. Рівному». Коригування, для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2022 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Повідомляє пресслужба міськради Рівного.

Загальна кошторисна вартість проєкту 438 562,439 тис. грн.

Команда проєкту здійснила підготовку інформаційної картки проєкту, що включає в себе опис, розробку бюджету, визначення показників результативності проєкту, формування пакету документів та реєстрацію проєкту на онлайн-платформі ДФРР.

Схожі статті