+380673870816 +380673870816

У Рівному пенсіонерки займалися самогоноварінням

Днями у прямому ефірі однієї із рівненських телекомпаній до начальника управління МВС України в Рівненській області Василя Лазутка звернувся рівнянин, який розповів, що у гуртожитку по вулиці Грушевського, 44 місцеві жителі активно займаються самогоноварінням. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Уже наступного дня дільничні працівники міліції Рівненського МВ знайшли те помешкання, де господиня займалася виготовленням та продажем самогону. Поки працівники міліції складали акт про вилучення та адміністративний протокол, їхні колеги натрапили на помешкання сусіднього під”їзду, де кипіла робота. Там встигли вигнати майже шість літрів міцного напою. 
     У помешканнях двох рівнянок дільничні працівники міліції Рівненського МВ виявили 230 літрів самогонної закваски, сім літрів самогону та два апарати на його виготовлення. На порушників склали адміністративні протоколи, за якими, за рішенням суду, на них буде накладено стягнення. Обидві жінки пояснюють, відтоді, як пішли на пенсію, жити стало важче, не вистачає коштів ні на навчання дітей, ні на прожиття, а тому змушені займатися цією справою. 

Схожі статті