+380673870816 +380673870816

У Рівному освітяни обговорили інноваційні технології у сфері педагогіки

В Інституті педагогічної освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука науковці та вчителі міста обговорили інноваційні технології у сфері педагогіки.

Для проведення круглого столу приміщення Інституту педагогічної освіти обрали недарма, адже тут здійснюють підготовку кваліфікованих кадрів зі спеціальності "Початкова освіта". Як розповіли науковці, нині діти все менше проявляють інтерес до навчального процесу, тому виникає потреба у пошуку нових методів залучення школярів до непростого світу знань.

Тамара Пагута, декан педагогічного факультету Інституту педагогічної освіти МЕГУ:

- Використовуються мультимедійні засоби, здійснюється індивідуальний психологічний підхід до учнів. 

Однією із спеціалізованих програм, спрямованих на розвиток та формування дитячої особистості є науково-педагогічний проект "Росток", який діє вже 15 років на освітніх теренах нашої держави. У північних та західних областях України він вперше стартував саме у нашому місті. За ним вже навчаються Рівненська школа-колегіум, ЗОШ № 8 та 18.

Світлана Барабаш, вчитель-методист НВК ЗОШ № 8:

- Розроблені нові програми і підручники до них. Діти навчаються за новою технологією. Навчальна програма відрізняється від традиційної і має багато суттєвих переваг.

Педагоги розповіли, що проект містить у собі концепцію шкільної програми, яка значно поглиблена за змістом та обсягом, проте викладається учням цікаво, з нестандартним підходом. Батьки результатом такого навчального процесу задоволені.

Людмила Новоселецька, мама:

- Дочка випереджає своїх однолітків. Їй подобаються завдання з математики. Має зошит, де вона щось креслить, постійно думає. Вивчає те, що не вивчають у простій школі. Дуже задоволена цією програмою.

Під час круглого столу провідні спеціалісти ділилися набутим досвідом не лише один з одним, а й зі студентами, які теж відвідали захід.

Освітяни розповіли, що у складному навчальному процесі на першому місці стоїть індивідуальний підхід до кожної дитини. Вміння за допомогою гри пояснити щось, на перший погляд складне, проте значиме.

Після закінчення семінару кожен з учасників отримав методичні матеріали та відповідний сертифікат. Організатори - представники інституту педагогічної освіти МЕГУ запевнили, що такі зустрічі стануть регулярними.

Схожі статті