+380673870816 +380673870816

У Рівному охоронці з усіх регіонів змагалися на влучність

Рівненському вищому професійному училищі Департаменту державної служби охорони при УМВС України другий рік поспіль випала честь проводити Всеукраїнські змагання з кульової стрільби. Зібралися на них 30 команд з усіх областей України. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в рівненській області.
     Зі слів начальника відділу професійної підготовки Департаменту ДСО Андрія Красновитого, всі команди дуже серйозно поставилися до змагань, завзято тренувалися та навіть приїжджали до навчального закладу за 2-3 доби, аби призвичаїтися до нового місця та потренуватися у тирі.
     Всього учасникам змагань довелося випробувати свої сили у двох видах вправ із табельної вогнепальної зброї. Під час виконання однієї з них стрільці робили 10 пострілів з однієї руки по спортивних мішенях. Час на виконання вправи складав 10 хвилин. А ось під час виконання іншої - стрільцям довелося споряджати магазин та вести стрільбу з переносом вогню, щоб влучити у три мішені за 25 секунд.
     За результатами змагань переможців визначили у трьох категоріях. У командній першості команда УДСО при ГУМВС України в м. Києві здобула бронзу, команда ВДСО при УМВС України в м. Севастополі та команда УДСО при УМВС України в Житомирській області відповідно срібло та золото. Спортсмени Рівненського вищого професійного училища Департаменту ДСО при УМВС України посіли 15 місце, а команда УДСО при УМВС України в Рівненській області — 17. Усіх переможців нагородили кубками, відповідними медалями та дипломами першого, другого та третього ступенів.

Схожі статті