+380673870816 +380673870816

У Рівному обрали володарку "Бурштинової корони України"

У Рівному обрали володарку незвичайної корони зі срібла і сонячного каменю. 36 дівчат з усіх регіонів України змагалися у фіналі Всеукраїнського конкурсу краси "Бурштинова корона України 2011" за звання кращої.  

Масштабно та яскраво пройшов цьогоріч перший конкурс краси "Бурштинова корона України 2011". Не дивлячись на високі ціни квитків, від двохсот до п’ятисот гривень, охочих подивитися на привабливих дівчат зібралося чимало. Організаторам довелося добряче потрудитися, щоб вкотре підтвердити імідж Рівненщини як бурштинової столиці України.

Олексій Губанов, член журі конкурсу "Бурштинова корона України 2011", заступник голови Рівненської ОДА:

- Це складний шлях. Подібні речі відбуваються вперше. Не вистачає ресурсу як фінансового, так і людського. Але це робити треба. Я сподіваюся, що цей конкурс стане складовою якісного бурштинового іміджу Рівненщини.

Учасниці конкурсу прибули на Рівненщину з 21 регіону України. Красуні розповіли, що навіть часу на сон не вистачало. Дівчата постійно працювали. Окрім підготовки до самого конкурсу, панянки займалися і благодійністю. Організатором благодійних заходів стала переможниця конкурсу краси "Перлина Рівного 2010" Анастасія Кирилецька.

Анастасія Кирилецька, переможниця конкурсу краси "Перлина Рівного 2010":

- Ми повезли всіх дівчат у дитячий будинок. Ми подарували малюкам подарунки від наших партнерів. Також провели акцію "Обійми в подарунок дітям". Вона пройшла успішно. Дівчата зібрали 7 тисяч 580 гривень. Ці гроші будуть перераховані у фонд онкохворим дітям.

Благодійні акції тривали впродовж вечора. Кожен з гостей міг придбати символічну атрибутику конкурсу, щоб мати змогу проголосувати за свою улюбленицю. І хоча обіцяного Віталія Кличка на заході не було, гостей розважали зіркові ведучі: відомі всім Юрій Горбунов та Петро Мага. Зіркова команда представила публіці 36 претенденток на титул "Бурштинова корона". Дівчата були в однакових сукнях, проте кожна вирізнялася своєю неповторною вродою. Вихід-представлення в українських костюмах підкреслив індивідуальність кожної. 

Згодом із тридцяти шести панянок журі конкурсу, у складі якого були чиновники, спонсори, керівники модельних агентств та митці, обрали топ-20. А в перерві між важливим для кожної конкурсантки вибором, ансамбль сучасного танцю "Light Dance Company" дивував зал своєю хореографією.

Після танців двадцятка красунь оживила чоловіків своїм виходом у купальниках. Це загострило конкуренцію між чарівними панянками. Суворе журі обрало дванадцятку кращих. Останні мали честь продемонстрували розкішні сукні оздоблені бурштиновим каменем від відомого дизайнера. 

Тим часом за лаштунками головної сцени панували дівочі переживання. Рівненська красуня Олеся Правник, яка пройшла до числа фіналісток, розповіла, що на конкурсі панувала дружня атмосфера.

Олеся Правник, учасниця конкурсу "Бурштинова корона України 2011":

- Я пройшла у шістку. Дівчата тримали за руки. Приємно, коли ніхто нічого поганого не робить. Ми тут усі дружні.

Із шести найкрасивіших другою віце-міс стала представниця Житомира Ірина Мінчук. Місце першої віце-міс очолила рівнянка Олеся Правник. А володаркою титулу "Бурштинова корона 2011" стала двадцятирічна вінничанка Юлія Сікорська.

Під час інтерв’ю дівчина зізналася, що перемога стала для неї неочікуваною.

Юлія Сікорська, переможниця конкурсу "Бурштинова корона України 2011":

- Я почуваю себе дійсно щасливою. Бо це найнесподіваніше, що було у моєму житті.

Корона за своєю власницею не помандрує, а залишиться у Рівненському музеї бурштину. Проте Юлію Сікорську це не засмутило, головне, каже – титул і визнання.

Схожі статті