+380673870816 +380673870816

У Рівному обрали найкращих серед юних знавців біології

У Рівному підбили підсумки десятого ювілейного Всеукраїнського турніру юних біологів. Свої знання продемонстрували 23 команди з 11 областей України. 

Всеукраїнські турніри та олімпіади вже не вперше проходять на теренах нашої області за цей рік. Представники оргкомітету та члени журі запевнили, що Рівненщина завжди гостинно приймає у себе юних знавців. Десятий Всеукраїнський турнір з біології проходив у три етапи. Учасники команд знали всі питання заздалегідь, окрім фінальних, тому  старанно готувалися зі своїми керівниками. І як результат -  показали не лише блискучі знання, а й ерудицію.

Костянтин Задорожний, член журі, кандидат біологічних наук:

 - Я беру участь у турнірах вже 9 років. Можу сказати, що цього разу він вдався. 23 команди – це рекорд. Досі  такої кількості не було.Цікава гра. Боротьба до останньої секунди. У фіналі було три команди. Вони й вирішили долю першого місця.

Серед завдань турніру  були запитання із зоогології, біології, генетики та інших наук. Безліч складних задач на логіку та мислення.

У фіналі третє місце посіла команда "Матрикс" із Луцької гімназії, друге місце дісталося представникам Харківської гімназії,  а першими стали юнаки із Волинського обласного ліцею-інтернату "Скоб". Юні біологи розповіли, що боротьба  у фіналі між трьома командами була напруженою. На виконання восьми завдань вони мали 4 години, а за процесом пильно спостерігала комісія.


Команда "Скоб", переможець Всеукраїнського турніру юних біологів:

 - Особисто для нас найцікавішою була задача про можливість автотрофного живлення людей. Наша команда спростувала цю думку, але такий варіант ми розглядаємо. До турніру готувалися сумлінно. Ми знали, що наша команда достойна першого місця. 

Господарі турніру Рівненська команда Малої академії наук теж відзначилася і отримала диплом третього ступеня. Одним словом, без нагород та подарунків  не залишився ніхто. А найголовніше, що  турнір дав стимул молодим дослідникам розвиватися, відкривати для себе незвичайний світ науки, щоб вже на одинадцятому Всеукраїнському турнірі проявити себе краще.

Схожі статті