+380673870816 +380673870816

У Рівному обкрадають ліфти

Як повідомляють правоохоронці найчастіше до чергової частини міського відділу надходять повідомлення про обкрадання ліфтів в районі Північний.

Цього разу зловмисники поласували комплектом ліфтових плат.

Роман Коновальчук, електромонтер з ліфтів: 

- Зранку мені зателефонував диспетчер і повідомив, що висвітилося відключення ліфта по вулиці Волинської Дивізії 11-А, третій під’їзд. Близько восьмої години ми з колегою приїхали і побачили, що відкриті двері машинного відділення. Кришка гальм була знята, а комплект плат відсутній. 

Згідно проведеної перевірки, міліція припускає, що обкрадає ліфти на Північному одна й та сама людина.

Інна Березовська, помічник начальника Рівненського МВ УМВС по зв’язкам з громадськістю і ЗМІ:

- Виїхавши на місце події слідчо-оперативна група встановила, що замок був відтиснений. Міліціонери припускають, що це та сама особа, яка здійснює крадіжки ліфтового обладнання.

Виведення з ладу ліфтів призводить до неабияких незручностей. Сусіди бідкаються, що підніматися сходами важко, особливо людям похилого віку та батькам з малими дітьми. А диспетчер пояснила, що зупинення ліфту, на пульту вона бачить відразу, втім не з усіма ліфтами будинків Північного є зв'язок.

Поліна Пилипака, диспетчер:

- Коли загоряється на пульту зупинення ліфту, я перевіряю з чим це може бути пов’язане. Якщо ж запускаю ліфт і він поїхав, то може бути, що не стало або на мить світла, або ж уже хтось побував у машинному відділенні. Якщо ліфт не запускається, то відсутнє вже ліфтове обладнання.

 

 

Схожі статті