+380673870816 +380673870816

У Рівному обговорили проблеми формування здорового способу життя серед молоді

У Рівному на регіональному науково-практичному семінарі під назвою "Організація процесу фізичного виховання студентів вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації" обговорили проблеми формування здорового способу життя серед молоді. 
     Присутні керівники та спеціалісти, які викладають фізичне виховання зійшлися на спільній думці: стан здоров’я молоді Рівненщини з кожним роком погіршується. За словами заступника директора Дубенського медичного коледжу Віктора Ружнілова, за останні десять років кількість студентів, які займаються у спеціальних медичних групах стрімко зростає. 
     Окрім того, лунало чимало думок з приводу доречності скасування оцінювання предмету фізичної культури. Начальник Рівненського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту, Ярослав Тучак говорить, що оцінювання все ж потрібне. 
     Викладачів фізичного виховання справді турбують питання здоров’я нашої молоді, адже, якщо так піде і далі, то не буде кому брати участь у змаганнях та й взагалі займатися спортом. На семінарі також звучали думки про дослідження світового досвіду. Зокрема, дозволити дитині самій обирати: займатися їй певним видом спорту чи відвідувати комплексні заняття. Втім, в нашій країні для цього доведеться зламати всю систему викладання фізичної культури.

 


110517_Fizra sferadesigner

Схожі статті