+380673870816 +380673870816

У Рівному обговорили перспективи входження України у зону вільної торгівлі

У Рівному говорили про перспективи входження України у зону вільної торгівлі із Європейським Союзом. У наступному році керівництво нашої держави планує підписати відповідні угоди. 

Нагадаємо, переговори розпочалися ще у лютому 2008. У вересні цього року у Брюсселі вони фактично були закінчені. Наразі триває вирішення технічних перешкод, зокрема європейська сторона готує консолідований текст для підпису юридичного документу. Представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Михайло Гармаш доповів рівнянам про стан справ на сьогодні у цій сфері. Він розповів, що на цьому шляху здійснено чимало заходів з обох сторін.

Михайло Гармаш, директор департаменту співробітництва з ЄС Міністерства економічного розвитку і торгівлі України:

- Ця угода, яку ми сподіваємося підписати у наступному році, вона замінить ту угоду, яка існувала з 1998 року між Україною та Європейським співтовариством. Це угода про партнерство та співробітництво. Під час саміту, який відбудеться у понеділок 19 грудня, обидві сторони, на жаль, не зможуть порахувати угоду про консолідацію з технічних причин. У понеділок буде підписаний політичний документ про те, що сторони закінчили переговорний процес.

 

Схожі статті