+380673870816 +380673870816

У Рівному нагороджували чемпіонів світу серед спортсменів з особливими потребами

     Тішить те, що 60 %  збірної України - рівняни. На Батьківщину спортсмени привезли 6 медалей з дзюдо, 10 - з пауерліфтингу, окрім того,  спортсмени  встановили 8 світових рекордів. Сертифікати з грошовими нагородами від обласної влади стали приємним бонусом до переможних медалей.

     Привітати чемпіонів до  спортклубу  "Олімпійські надії" завітали представники обласної влади. Василь Берташ, згадує, що сам займався важкою атлетикою і знає як нелегко даються перемоги.

     Ольга Чайковська два  роки займається пауерліфтингом. На цих змаганнях  жінка встановила світовий рекорд у своїй ваговій категорії,  піднявши 267 з половиною кілограмів заліза. Підсумувала довготривалу працю над собою, золота медаль на чемпіонаті світу в Анталії. Розповідає, що два раунди суперниця вигравала, проте з силами, заради перемоги,  зібратися вдалося.

     Тренер команди говорить, що підготовка до чемпіонату, яка тривала півроку принесла  втішні медальні плоди. Бойовий дух та витривалість спортсменів проклали шлях до довгоочікуваної перемоги. На досягнутому чемпіони світу не зупиняються. Попереду ще безліч завойованих медалей та високих п’єдесталів.

 


110413_Olimpiyci sferadesigner

Схожі статті