+380673870816 +380673870816

У Рівному на території краєзнавчого музею посадили дерево гінкго

Рівненський краєзнавчий музей підготував рівнянам нову виставку, яка ознайомлює відвідувачів як з історією  дерева гінкго, так і з його популярністю в наш час. Гінкго - найстаріший вид на планеті, що зберігся до наших днів. Його називають цілителем ХХІ століття. Адже з нього виготовляють ліки, настоянки, відвари, чаї тощо.
     В Рівному вже впродовж десяти років гінкго вирощує травознай Анатолій Терещук. І хоч рослина дороговартісна, пенсіонер бізнесу з неї не робить.  
     Гінкго повністю підходить для озеленення міст України, адже воно чудово витримує умови промислової загазованості, невибагливе до ґрунтів. Доречі, травознай мріє про чудо-дерева для вулиць Рівненщини. Присутній на виставці керівник Комітету по захисту навколишнього середовища, екології та використанню природних ресурсів, Павло Тарасович говорить, що їх організація зробить все можливе аби втілити цю мрію у життя.
     На виставці у Рівненському краєзнавчому музеї представлені світлини, які розповідають про історію та властивості дерева. Окрім того, можна помилуватися творами ковальського мистецтва – лавкою та стільцем з елементами листя гінкго. 
     Травознай Анатолій Терещук вірить, що всі мешканці Рівного переймуть його ініціативу і висаджуватимуть дерева гінкго, насамперед заради власного здоров’я.


110506_Derevo_Ginko sferadesigner

Схожі статті