+380673870816 +380673870816

У Рівному мешканці будинків мікрорайону Тинне другу добу живуть без води

Вчора зранку пані Тамара не застала води у власному помешканні. Подібна ситуація мала місце і в інших будинках, яким водопостачання надає закрите акціонерне товариство "Плодорозсадник". За словами мешканців, в такий спосіб підприємство бореться із боржниками. Втім, людей обурює той факт, що воду відключають усім мешканцям будинків, а не тим, хто заборгував. У свою чергу жінки впевнено демонструють усі платіжні бланки, на яких чорним по білому вказано "сплачено". 

За словами пані Тамари, водопостачання відновилося лише вчора ввечері, втім користуватися такою водою, яка бігла з крану, просто неможливо.

Тамара, мешканка будинку:

- З 9 ранку і до 7 вечора у нас нема води. Уночі дали воду, вона така іржава бігла, неможливо користуватися. Вона підходить для туалету, а для інших потреб потрібно їхати в місто. Сьогодні знову о 9 годині відключили воду через боржників. Можна боротися із ними іншими способами. Це ж не гаряча вода. Хай заходять у квартиру, відрізають і заглушують.

Рівняни бідкаються, адже у всіх діти, виникають незручності у приготуванні їжі та із прийняттям гігієнічних процедур.

Марія Матвійчук, мешканка будинку:

- Ні руки помити, ні ванну прийняти. Вже не кажучи про те, що потрібно їсти зварити чи посуд помити.

У свою чергу аби дізнатися причину припинення водопостачання, ми зателефонували до закритого акціонерного товариства "Плодорозсадник". На той момент директора не було на місці, відтак на наші запитання відповів бухгалтер.

Бухгалтер ЗАТ "Плодорозсадник":

- У нас куча заборгованостей. Ми попереджали, вивішували списки боржників. Ми ж не можемо окремо відключати. Ми відключаємо на деякий період, люди прийшли, поплатили і знову включили.

Згодом нашим журналістам вдалося поспілкуватися з директором підприємства, який розповів про те, що наразі у цьому районі більше 60 тисяч гривень заборгованості. Це єдиний спосіб змусити людей платити за надані їм послуги. Відключати ж поквартирно - занадто дорого. Окрім того, директор запевнив, що попередження про відключення висіли на дверях ще за два тижні. Він пообіцяв, що вже завтра водопостачання у цих будинках відновиться.

Схожі статті