+380673870816 +380673870816

У Рівному екс-головного лікаря пологового будинку Ганну Чайку відпустили

5 років в’язниці отримала головний лікар пологового будинку за хабар, але після оголошення вироку підсудну відпустили з-під варти. В минулу п’ятницю Рівненський міський суд виніс вирок у справі Ганни Чайки. 

Міський суд Рівного визнав винною та засудив головного лікаря пологового будинку Ганну Чайку до 5 років позбавлення волі без конфіскації майна та без права обіймати організаційно-адміністративні та фінансово-господарські посади у медичних закладах упродовж трьох років. Втім, суддя постановила застосувати до підсудної норму статті 75 Кримінального Кодексу України тобто звільнити від відбування покарання з відтермінуванням на 3 роки.

Після оголошення вироку Ганну Чайку звільнили з-під варти в залі суду, змінивши міру запобіжного заходу з тримання під вартою на підписку про невиїзд. Екс-головний лікар пологового будинку не має право залишати межі України без дозволу кримінально-виконавчої нспекції, повідомляти про зміну місця проживання та роботи і періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу службу.

Суд не конфіскував належне підсудній майно, як того вимагав державний обвинувач. Ухвалюючи рішення, суддя взяла до уваги відсутність обтяжуючих обставин по справі, зважила на колишні заслуги підсудної перед містом, її позитивні характеристики з місця роботи, відсутність судимостей, а також – похилий вік, тяжкі захворювання та необхідність постійного догляду за немічною матір’ю. Коментувати вирок Ганні Чайці в обласній прокуратурі наразі відмовляються, принаймні поки він не набере законної сили. А це станеться за 15 днів. Якщо сторони процесу не подадуть на нього апеляцію. Чи робити це, ні Ганна Чайка, ні державний обвинувач поки не визначилися. Від п’ятниці, 16 березня, Ганна Чайка очікуватиме на цей термін уже не в камері СІЗО, де провела понад три місяці, а вдома – на підписці про невиїзд.

Схожі статті