+380673870816 +380673870816

У Рівному до Благодійного марафону долучилися вихованці театру-студії "Маленький принц"

Вихованці зразкового театру-студії "Маленький принц" показали виставу "Дивовижні пригоди ляльки Маріанни та їжачка Апельсинчика" у Рівненському Палаці дітей та молоді в рамках ХVII Благодійного марафону.

На сцені Рівненського ПДМу вихованці зразкового театру-студії "Маленький принц", через музичну виставу показали своїм глядачам-одноліткам боротьбу добра і зла, як правильно чинити і навпаки, чого не можна робити. Майже рік маленькі актори ретельно готувалися до вистави, проте хвилювання перед сценою все ж не приховували. Адже персонажі, у які перевтілилися, для них абсолютно нові.

Ліза, Влад, Інна, Надя, вихованці зразкового театру-студії "Маленький принц" Рівненського ПДМ:

- Ми готувалися приблизно рік. Я граю русалку. Я граю ворона – негативного персонажа. Я думаю, що діти будуть знати, що не можна бути таким як цей ворон. Я теж граю русалку як Ліза. А я зайчика граю.

Музична вистава "Оранжевий їжачок" стала праобразом для створення цієї. Художнім керівником "Маленького принцу" багато чого було змінено, доповнено. Проте ідея саме музичної вистави залишилася незмінною. Адже у театральній студії вчать не лише акторській майстерності.

Галина Нікітіна, художній керівник зразкового театру-студії "Маленький принц" Рівненського ПДМ:

- Ми теж постаралися цю казку зробити музичною. Дітки в нас співають, оскільки в нашій студії є такі предмети як основи постановки голосу, який в собі об’єднав і сценічну мову, і основи вокалу. Тому наші дітки спробували себе також і як співаки.

Рівненській Палац дітей та молоді дорослими та дитячими виставами в рамках Благодійного марафону обіцяє ще не раз порадувати глядачів. Останніх у залі зібралося чимало. Юні актори залишилися напрочуд задоволеними, адже більшість із них сьогодні вийшли на сцену вперше.

Схожі статті