+380673870816 +380673870816

У Рівному дев’ятикласник посеред вулиці розлив понад кілограм ртуті

Працівникам Рівненського МВ УМВС стало відомо, що у житловій зоні, на вулиці Голубина в обласному центрі, виявлено розлиту речовину сірого кольору, зовні схожу на ртуть. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.

За вказаною адресою негайно виїхали працівники МНС та міліції. Поблизу будинків на доріжці вони виявили розлиту речовину. Застосувавши усіх необхідних мір, експерти обережно вилучили її та направили на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Рівненській області. Потерпілих наразі немає, втім визначається ступінь забруднення території.

Прийнятими мірами розшуку встановлено, що ртуть розлив учень дев’ятого класу однієї із рівненських шкіл. Наразі встановлюється, де школяр придбав цю речовину. За незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин передбачено штраф від 850 до 1700 гривень або позбавлення волі на строк до трьох років.

Схожі статті