+380673870816 +380673870816

У Рівному День молоді святкуватимуть із розмахом

День молоді у Рівному цьогоріч святкуватимуть з небаченим до цього розмахом. Окрім традиційної акції "Молоді та здорові", концерту симфонічного оркестру "Бревіс" до міста приїде творча група компанії "Стар Медіа", які знімають телевізійний проект "Майданс". Столичні гості не лише стануть свідками рівненського "Май денсу", але й пообіцяли привезти відому зірку хореографії.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- День молоді дуже пафосно святкували в райцентрах у радянські часи. Так історично склалося. І ми зробимо все можливе, щоб у нас це свято було не №1 і не №10, а десь між цим проміжком.

На рівнян 26 червня чекає насичена програма, приурочена до Дня молоді. Окрім очікуваного "Май денсу", о 21-00 на площі міста виступить симфонічний оркестр "Бревіс", у складі якого з’явилися нові вокалісти.

 Але чи не основним заходом стане акція "Молоді та здорові". З другої години дня на головній площі Рівного кожен, хто вважає себе молодим та здоровим, зможе пройти обстеження кардіолога, ендокринолога, терапевта, а також дізнатися свій артеріальний тиск, рівень цукру у крові та індекс маси тіла. За цими результатами кожен, хто отримає заключення лікаря про відсутність патологій, зможе взяти участь у розіграші ноутбука.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- той, хто буде найздоровіший – отримає ноутбук без усіляких зусиль.

Організатори акції запевняють, що такий захід має важливу складову. Дане обстеження дозволить на ранніх етапах попередити складні патології.

Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного:

- за підсумками акції минулого року, трьом людям провели оперативні втручання, які стосувалися щитовидної залози.

Міська влада закликає усіх бути уважними до свого здоров’я та поєднати корисне з приємним за допомогою акції "Молоді та здорові".


110621_Den_Molodi sferadesigner

Схожі статті